ERASMUS TEACHING MOBILITY W BUŁGARII

W ramach programu Erasmus Teaching Mobility prof. Teresa Gizadr Justyna Palacz w dniach 11-18 maja 2013 r. gościły w University of Shumen Episkop Konstantin Preslavski w Bułgarii.

Była to pierwsza wizyta w tej uczelni partnerskiej. W ramach programu wygłoszono wykłady dla studentów oraz pracowników Wydziału Pedagogicznego na temat pedagogiki zdolności i twórczości (T. Giza) oraz pedagogiki czasu wolnego (J. Palacz).

Koordynatorami wyjazdu ze strony bułgarskiej były doc. Penka Kozhuharova (Katedra Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu w Szumen) i mgr Irina Stoyanowa (uczelniany koordynator ds. programu Erasmus).