Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach
Godło Polski
Bootstrap Slider

Galeria - 17 czerwca 2014 r. – obrona pracy licencjackiej na temat kariery sportowej Mirosławy SarnyNa Wszechnicy Świętokrzyskiej trwają obrony prac dyplomowych na wszystkich kierunkach studiów, w tym na wychowaniu fizycznym. Tematy prac wielokrotnie są bardzo nowatorskie.

Miła niespodzianka spotkała naszą byłą olimpijkę i mistrzynię Europy w skoku w dal Mirosławę Sarnę, która doczekała się pracy licencjackiej na swój temat.

Pracę pt. „Sylwetka Mirosławy Sarny – uczestniczki Igrzysk Olimpijskich” napisała Małgorzata Bober. Promotorem pracy był dr Robert Dutkiewicz.

Bohaterka pracy, Pani Mirosława, za zgodą Jego Magnificencji Rektora Wszechnicy Świętokrzyskiej prof. dr. hab. Mieczysława Adamczyka, miała możliwość obserwowania egzaminu dyplomowego. Z dumą i satysfakcją przyjęła informację, że praca o niej została bardzo dobrze oceniona przez komisję. Tym bardziej, że autorka była kiedyś jej uczennicą.

Mirosława Sarna kilka lat temu prowadziła zajęcia ze studentami Wszechnicy z zakresu lekkiej atletyki.Serwis najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej, używając: Mozilla Firefox
Copyright © 2022 Wszechnica Świętokrzyska
webmasters: