Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach w likwidacji
Godło Polski

Wszechnica Świętokrzyska

Możemy pochwalić się przeszło 27 000 absolwentów

Odbiór dokumentów

Szczegóły

Wydawanie zaświdczeń

Szczegółowe informacje

Bootstrap Slider

16-18.03.2011 r. – XVI Targi Edukacyjne


Od 16 do 18 marca 2011 r. trwały w Kielcach XVI Targi Edukacyjne. Jest to największa taka impreza w kraju, przyciągająca tysiące uczniów, przedstawicieli samorządów, dyrektorów szkół, nauczycieli i pedagogów. W tym roku wzięło w niej udział ponad 200 wystawców. Na kieleckich targach prezentowana jest bogata oferta podręczników dla wszystkich poziomów nauczania, kompletne wyposażenie placówek oświatowych oraz oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych i wyższych z całej Polski.

Również nasza uczelnia corocznie prezentuje podczas kieleckich targów swoją ofertę edukacyjną i wydawniczą. W tym roku w organizację i obsługę naszego stoiska, prócz pracowników dydaktyczno-naukowych oraz administracyjnych, aktywnie włączyli się studenci II roku fizjoterapii (studia stacjonarne), którzy zachęcali do podjęcia nauki we Wszechnicy, opowiadali o warunkach studiowania, a także wykazali się gotowością do pomiaru ciśnienia krwi osób odwiedzających targi.

Do podjęcia decyzji o złożeniu dokumentów na studia maturzystów przekonywali również znani sportowcy – aktualnie studenci naszej uczelni – Mariusz Jurasik, zawodnik VIVE Kielce oraz Tomasz Rząsa, były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie dyrektor sportowy MKS Cracovia Kraków. Ich obecność na stoisku Wszechnicy wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko wśród odwiedzających targi, ale także przedstawicieli władz lokalnych, którzy uczestniczyli w uroczystym otwarciu imprezy, dziennikarzy i fotoreporterów, a także innych wystawców. Wokół stolika, przy którym rozdawali autografy, niezmiennie gromadzili się fani sportu.

Do podjęcia studiów w naszej uczelni z pięknym uśmiechem zachęcała też Kasia Machnik, studentka fizjoterapii oraz aktualna Miss Korony Kielce.


czytaj „Echo Dnia”
http://www.echodnia.eu
http://www.echodnia.eu
http://www.echodnia.eu

Serwis najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej, używając: Mozilla Firefox
Copyright © 2024 Wszechnica Świętokrzyska
webmasters: