Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach w likwidacji
Godło Polski

Wszechnica Świętokrzyska

Możemy pochwalić się przeszło 27 000 absolwentów

Odbiór dokumentów

Szczegóły

Wydawanie zaświdczeń

Szczegółowe informacje

Bootstrap Slider

Kwesta – zbiórka funduszy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla synka Naszej Koleżanki, Mateuszka W.


Dziękujemy za wsparcie i pomoc materialną

Dnia 13 marca br. odbyła się kwesta – zbiórka funduszy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla synka Naszej Koleżanki, Mateuszka W. Mateuszek jest dzieckiem chorym na zwiotczenie mięśni, przebywającym obecnie w szpitalu.
Zbiórkę zorganizowali studenci z II roku PRiS (gr II) – system niestacjonarny, których w działaniach wsparł swoją obecnością przedstawiciel III roku PRiS (system stacjonarny).
W jego obecności oraz przy udziale pracownika Uczelni w piątkowe popołudnie zebrano ponad 3000zł, które zostaną przekazane na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” (67 1240 4533 1111 0000 5423 1735) z dopiskiem Matuszek Wójcik.
W imieniu Mamy Mateuszka oraz własnym pragniemy złożyć podziękowania na ręce Pana Rektora Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, prof. dr hab. Mieczysława Adamczyka, pracowników Uczelni za stworzenie możliwości do podjęcia działań pomocowych, wsparcie duchowe i materialne.
A Wam Studentom Wszechnicy Świętokrzyskiej pragniemy podziękować nie tylko za wsparcie finansowe, ale również za zrozumienie i wrażliwość, jaką wykazaliście się w to piątkowe popołudnie.
Podsumowaniem niechaj będą słowa wypowiadane wielokrotnie tego dnia:
Jesteście Wspaniali – Studenci Wszechnicy Świętokrzyskiej!!!

Grupa II
II roku Pedagogiki Resocjalizacyjnej i Sądowej


Serwis najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej, używając: Mozilla Firefox
Copyright © 2024 Wszechnica Świętokrzyska
webmasters: