Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach w likwidacji
Godło Polski

Wszechnica Świętokrzyska

Możemy pochwalić się przeszło 27 000 absolwentów

Odbiór dokumentów

Szczegóły

Wydawanie zaświdczeń

Szczegółowe informacje

Bootstrap Slider


Z głębokim żalem żegnamy

ŚP.

Ewę Kramek

RODZINIE I BLISKIM POGRĄŻONYM W ŻALU
wyrazy szczerego współczucia składają:
Rektor, Senat, Koleżanki i Koledzy
oraz cała Społeczność Akademicka
Wszechnicy ŚwiętokrzyskiejFoto Pani Ewa Kramek zmarła 26 lutego. Podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się 2 marca, mowę pożegnalną w imieniu JM Rektora i współpracowników odczytała dr Bożena Zawadzka, dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego i Turystyki:

Pogrążeni w smutku spotykamy się dziś, by wspólnie pożegnać naszą koleżankę Ewę, którą Pan Bóg zabrał z szeregów Wszechnicy Świętokrzyskiej. Jej śmierć jest dla nas wszystkich ogromnym ciosem.
Ewo, jeszcze przecież w styczniu tego roku naliczałaś nam pobory. W ciągu krótkiego czasu straciliśmy kolejnego, oddanego pracownika i przyjaciela uczelni. Tym ciężej jest nam na sercu, bo rozstajemy się z człowiekiem, z którym wielu z nas pracowało i przyjaźniło się od początku istnienia Wszechnicy Świętokrzyskiej. To Ty, jako kwestor, budowałaś podstawy księgowości w naszej uczelni. Jesteśmy tu przede wszystkim po to, by wspólnotą naszych serc i myśli zaświadczyć o Tobie.
Jako Twoi przyjaciele i współpracownicy będziemy wspominać Cię jako wspaniałego człowieka, z którym łączyło nas wiele przeżyć zarówno na niwie zawodowej, jak i prywatnej. W naszej pamięci pozostaniesz jako osoba niezwykle oddana pracy, sumienna, ale przede wszystkim koleżeńska, życzliwa, uśmiechnięta, pełna energii i życia, niosąca pomoc tym, którzy jej potrzebowali. Dziękujemy Ci za to, że byłaś z nami przez wiele lat, dzieląc smutki i radości dnia codziennego.
Żegnamy Cię, Ewo, w imieniu Rektora Wszechnicy Świętokrzyskiej, Senatu, nauczycieli akademickich, pracowników administracji, społeczności studenckiej, przyjaciół, a w szczególności najbliższych Ci koleżanek z Kwestury.
Pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia Twojej Rodzinie i Przyjaciołom. Rozumiemy Waszą rozpacz, równocześnie zapewniamy, że jesteśmy w tych trudnych chwilach z Wami całym sercem.
Nie ma Cię, Ewo, z nami, ale na zawsze zachowamy Cię w naszej wdzięcznej pamięci i modlitwie.
Oddajemy Cię ziemi świętokrzyskiej, która Cię zrodziła!

Spoczywaj w pokoju.


Serwis najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej, używając: Mozilla Firefox
Copyright © 2024 Wszechnica Świętokrzyska
webmasters: