Wielki Plebiscyt Edukacyjny „Echa Dnia”

Ostatnia aktualizacja 8 marca 2022 r.

Dyplom dla Wszechnicy Świętokrzyskiej za zajęcie III miejsca w kategorii: Uczelnia Roku

Uprzejmie informuję, że Wszechnica Świętokrzyska zajęła 3. miejsce w tegorocznej edycji Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego „Echa Dnia". Wyniki ogłoszono na łamach kieleckiego dziennika 3 lutego br.

Cieszy fakt, że, mimo końcowego okresu naszej działalności, media lokalne dostrzegły i doceniły osiągnięcia Wszechnicy na niwie naukowo-dydaktycznej i sportowej w ciągu blisko 30 lat istnienia uczelni.

Zauważono także jej znaczenie i miejsce na mapie edukacyjnej kraju i regionu.

Dziękując Organizatorom za „brąz”, pragnę nadmienić, że przez wiele lat przyzwyczajeni byliśmy do „złota" i „srebra”, które posiadamy w spuściźnie archiwalnej uczelni. Słowa podziękowania za wieloletni wysiłek kieruję do wszystkich Pracowników i Studentów, zaś Absolwentom dziękuję za wdzięczną pamięć!

Pozostałym Laureatom plebiscytu we wszystkich kategoriach – Serdecznie Gratuluję.

Zachęcam do zapoznania się z treścią listu, jaki przesłałem do organizatorów plebiscytu w związku z galą finałową, która 28 lutego br. odbyła się w formie on-line na portalu www.echodnia.eu

Dyplom za zajęcie III miejsca w województwie świętokrzyskim w kategorii: Uczelnia Roku

Oglądaj: Zapis transmisji z gali finałowej (1:40:34)

Czytaj: Stanowisko Rektora Wszechnicy Świętokrzyskiej