V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
12-14 października 2015 r.

Miło Nam poinformować, iż delegacja naszej uczelni, będzie uczestniczyć w V edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się 12-14 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszechnica Świętokrzyska otrzymała status organizacji wspierającej to wydarzenie.

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Udział w Kongresie to dla młodych ludzi ogromna szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, spotkań z ekspertami, przedstawicielami świata nauki, samorządów oraz środowiska międzynarodowego. W czasie prezentowanych paneli będą mogli zdobyć również doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu i zarządzania.

Organizatorem Kongresu jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a współorganizatorami: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Uniwersytet Śląski oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Współgospodarzami są jednostki samorządów terytorialnych na czele z miastem Katowice i Województwem Śląskim.

Funkcję Przewodniczącego Komitetu Honorowego Kongresu objął prof. Jerzy Buzek, natomiast Rady Programowej - Janusz Steinhoff, Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Rady RIG w Katowicach. Tegoroczna edycja została objęta Honorowym Patronatem Komisji Europejskiej oraz Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego.

Jest to specjalny cykl spotkań studentów z liderami świata polityki i gospodarki.

Materiały promocyjno informacyjne:

Niejedno imię przedsiębiorczości – V Europejski Kongres MŚP
Targi BIZNES EXPO Katowice 2015

Program:

Ramowa wersja Programu V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Strony internetowe:

Oficjalna strona kongresu