25.04.2015 r. – Konferencja Naukowa
"Wybrane problemy badawcze studentów i absolwentów Wszechnicy Świętokrzyskiej"

25 kwietnia 2015 roku we Wszechnicy Świętokrzyskiej odbyła się konferencja naukowa nt. Wybrane problemy badawcze studentów i absolwentów Wszechnicy Świętokrzyskiej, podczas której swój dorobek zaprezentowali absolwenci oraz studenci studiów I i II stopnia naszej uczelni.

Obradom przewodniczyli: lic. Konrad Maj — student II roku turystyki i rekreacji II stopnia oraz mgr Grzegorz Łukaszczyk — absolwent tego kierunku z 2012 roku. Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać kilkunastu bardzo ciekawych referatów.

Licznie zgromadzeni studenci i wykładowcy podkreślali wysoki poziom zaprezentowanych wystąpień, wyrażając nadzieję, że wkrótce odbędzie się spotkanie o podobnym charakterze. Szczególne słowa uznania dla prelegentów wyraził JM Rektor Wszechnicy Świętokrzyskiej, zapowiadając iż od przyszłego roku akademickiego konferencje prezentujące dokonania naukowe studentów i absolwentów będą odbywać się cyklicznie.

Program konferencji